درباره ما

درباره فدک

شرکت آريا کابل فدک يک شرکت بازرگاني و پيشرو در توليد فلزات غير آهني مانند شمش آلومينيوم آلياژي، مفتول هاي آلومينيوم و مقاطع آلومينيوم در ايران است که در سال 1389 در قم تاسيس گرديده است.
اين شرکت با توليد ساليانه 55000 تن در سال، يکي از توليد کنندگان اصلي در صنعت آلومينيوم است که  به منظور دستيابي به اهداف خود داراي خطوط توليد و تجهيزات آزمايشگاهي ذيل مي باشد :
• به کار گيري دستگاه اسپکترو به منظور تجزيه و تحليل نمونه ها
• خط توليد ريخته گري پيوسته با بسته بندي اتوماتيک
• کوره هايي با ظرفيت ذوب بيش از 20تن در روز
• 12کوره استوانه اي با ظرفيت ذوب 12 تا 20تن در روز به منظور همگن کردن مذاب با استفاده از مکانيزم مگنتي
اين شرکت به منظور اعتلا و پيشرفت خود براي اولين بار در ايران موفق به اخذ گواهينامه ISO/TS 16949:2009 براي توليد آلومينيوم و همچنين گواهينامه هاي ISO 9001:2008   و  IQNet شده است.
شرکت آريا کابل فدک يکي از مهم ترين تامين کنندگان شرکت هاي خودرو سازي مانند ايران خودرو و سايپا، توليد کننده هاي بزرگ صنعت فولاد نظير فولاد مبارکه اصفهان و فولاد هرمزگان در زمينه ي مقاطع آلومينيومي،در ايران مي باشد. بر اساس جدول ذيل نقش اين شرکت در تامين بازار آلومينيوم ايران بيان گرديده است:

نوع محصولنام شرکت
شمش آلومينيوم آلياژيايران خودرو
شمش آلومينيوم آلياژيسايپا
مفتول و مقاطع آلومينيوميفولاد مبارکه اصفهان
مفتول و مقاطع آلومينيوميفولاد هرمزگان
مفتول و مقاطع آلومينيومي
فولاد خوزستان
اين شرکت به منظور حضور و کسب جايگاه خود در بازارهاي بين المللي اقدام به صادرات کرده و در حال حاضر با کشورهايي مانند ترکيه،عراق و کره جنوبي همکاري دارد؛همچنين در راستاي دستيابي به اهداف عالي خود، زميني به مساحت 14هکتار خريداري گشته تا شاهد آغاز به کار خطوط توليد جديد اين مجموعه باشيم.
با افتخار اين شرکت در مدت زماني کوتاه تبديل به يکي از بزرگترين و مهمترين توليدکنندگان شمش آلومينيوم گشته است که انحصارا داراي خط توليد ريخته گري پيوسته در سطح خاورميانه مي باشد و در نهايت خط مشي اين مجموعه تبديل شدن به يکي از قطب هاي توليد آلومينيوم در سطح بازارهاي بين المللي مي باشد.


درباره فدک

دلایل انتخاب آریا کابل فدک

خطوط توليد کارخانه مانند خط توليد شمش آلومينيوم پيوسته که براي اولين بار در ايران در اين کارخانه راه اندازي شده است بصورت کاملا اتوماتيک و پيشرفته مطابق با آخرين تکنولوژي روز دنيا طراحي شده اند و با توجه به سيستم کنترلي کاملا هوشمند در بخشهاي مختلف، کمترين خطا را در پروسه توليد دارا مي باشند.
اين شرکت با کسب گواهينامه هاي ISO/TS 16949:2009 ، IQNet و ISO 9001:2008 و با در اختيارداشتن تجهيزات آزمايشگاهي مدرن روز دنيا از کشور آلمان جهت افزايش رضايتمندي مشتريان ارجمند اقدام نموده است.
به دليل کيفيت بالاي توليدات اين شرکت ، کشورهاي ديگر از جمله کره جنوبي و عراق تمايل به خريد محصولات اين شرکت را دارند و در حال حاضر شرکت آريا کابل فدک به کشورهاي کره جنوبي و عراق صادرات دارد.
اين شرکت به منظور حفظ توان رقابتي خود در بازارهاي داخل و خارج کشور توليدات خود را با قيمت بسيار مناسب در اختيار مشتريان ارجمند قرار مي دهد
Real Time Web Analytics